Vážení rodiče a děti, vítejte v novém školním roce.

Vítáme Vás v novém roce v nových prostorách mateřské školy. Můžete se těšit na novou moderní budovu, lepší dopravní obslužnost (více parkovacích míst), před deštěm vás při příchodu ochrání zastřešená venkovní pasáž a čekání si můžete za pěkného počasí zpříjemnit posezením v atriu pod širým nebem ve vnitřní části budoby mezi rozkvetlými keři.

Vaše ději jistě potěší prostorná společná šatna rozdělená do několika vzdušných částí odkud mohou dále pokračovat do zajímavě řešeného prostoru spojovací chodby v které najdete prostornou společenskou část s kruhovou, vesele barevnou sedačkou osvětlenou moderním LED osvětlením zrcadlícím tvar sedačky.
Dále můžete po široké chodbě pokračovat dále do jednotilivých tříd, které najdete po pravé straně. Vlevo přes rozměrná okna je pak výhled do atria pod širým nebem s keři a odpočinkovou zónou.

Pro děti jsou pak připravené zbrusu nové třídy vybavené pomůckami a hračkami, prostorné a s dostatkem přirozeného venkovního světla díky půlkuhovitému začlenění jednotlivých tříd do hlavní budovy.

Věříme, že se Vám i vašim dětem bude v nové mateřské škole líbit, že zde vaše děti získají zpoustu nových radostných zážitků a budou se do školky těšit.